תמר זהבי פסיכולוגית קלינית מומחית

054-2885505

תחומי טיפול

טיפול פסיכולוגי הוא טיפול בהפרעות, במצוקות ובמשברים נפשיים באמצעים פסיכולוגיים. פסיכותרפיה היא המונח המקצועי לטיפול פסיכולוגי, המתבצע בדרך כלל על ידי פסיכולוג קליני.

טיפול בחרדות

טיפול בחרדות

היכולת לחוש פחד וחרדה היא מנגנון הגנה חשוב הקיים בכולנו. חרדה הופכת להיות בעיה המחייבת התייחסות מקצועית כאשר במקום לשמור על חיינו, היא מגבילה והופכת אותם לסיוט מתמשך. טיפול בחרדה ניתן לקיים במסגרת טיפול קצר מועד וממוקד או לשלבו בטיפול מעמיק יותר.

טיפול בטראומה

טיפול בטראומה

התמודדות עם טראומה בעקבות חוויה טראומטית כמו סכנת מוות או פציעה חמורה. טיפול מוקדם ככל האפשר בתופעות טראומטיות באמצעות פסיכולוגית קלינית, עשוי למנוע בעיות בהמשך.

התמודדות עם לחץ

התמודדות עם לחץ

משברים, אכזבות, התמודדות עם לחצים בעבודה, לחצים משפחתיים, משברי בריאות ועוד.

טיפול בדכאון

טיפול בדכאון

מצב רוח ירוד, ירידה בפעילות ובאנרגיה, איבוד עניין והנאה, תחושת ריקנות וחוסר תקווה, רגשות אשם מוגברים ופגיעה בתחושת ערך עצמי. פסיכולוגית קלינית מומחית תוכל לסייע להחליט האם יש צורך לשלב בטיפול פסיכולוגי גם התערבות תרופתית.

טיפול בחוסר ביטחון

טיפול בחוסר ביטחון

התמודדות עם חוסר ביטחון ובעיות בדימוי העצמי, קושי לממש את הפוטנציאל האישי, ביישנות מופרזת, קשיים באסרטיביות, רגישות יתר ועוד.

קשיים ביחסים בינאישיים

קשיים ביחסים בינאישיים

קושי ליזום קשרים או להתמיד בהם, רגישות יתר לדחייה ולביקורת, הסתגרות והתבודדות, קשיי השתלבות בצוות או במסגרת מקצועית, קשיים בהפעלת סמכות או בקבלתה.

קשיי הסתגלות - מעברי חיים

קשיי הסתגלות – מעברי חיים

הסתגלות לשינויים והתמודדות עם מעברי חיים: גיל ההתבגרות, גיוס לצבא, נישואין, לידה והורות, גיל המעבר, יציאה לפנסיה, הגירה ועוד.

התמודדות עם אבל

התמודדות עם אבל

שכול, פרידה ואבדן הם מחוויות החיים הקשות ביותר. עיבוד האבל במסגרת טיפול פסיכולוגי יכול לעזור למתאבל ולסביבתו למתן את החרדות, לווסת את התגובות ולהקל את הכאב.

לבטים בזהות

לבטים בזהות

כולנו מתלבטים בשאלת הזהות הבסיסיתלזהות האישית מגוון היבטים כמו: זהות מגדרית, זהות מינית, זהות גילאית, זהות מקצועית, זהות לאומית ועוד. היבטים אלו משתנים לאורך החיים ואנו מעדכנים את זהותנו שוב ושוב.

טיפול זוגי - אימגו

טיפול זוגי – אימגו

כאשר אתם, בני הזוג, מוצאים את עצמכם במצבים של מריבות חוזרות ונשנות, חוסר הסכמה, ריחוק רגשי, קשיי תקשורת, כעס ואלימות, זה הזמן לפנות לפסיכולוג לקבלת ייעוץ זוגי.

גמילה מהתמכרויות

גמילה מהתמכרויות

לא עוד תלות משפילה, ריח רע, מחלות נשימתיות, הזדקנות העור, פגיעה בפוריות ובהיריון, הרחקת ילדינו ולעיתים בני זוג, כספים שעולים בעשן ועוד.

חרדת שפע וחרדת החמצה

חרדת שפע וחרדת החמצה

הרגשה של שיתוק ואובדן דרך. התלבטות משתקת מול שפע אפשרויות מציף מכל עבר, לחץ מתמיד להנות מהחיים כמה שיותר ופחד לטעות ולהחמיץ משהו טוב, מקשים עלינו לקבל החלטות יומיומיות, כמו גם החלטות כבדות משקל.

להתחיל צ׳אט
💬 אפשר לעזור?
שלום לך 👋
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן